Par mus

Kas ir Stilamaja.lv

Tas ir interneta veikals, kurš piedāvā piegādi visā Latvijas teritorijā. Jūs atradīsiet sieviešu un vīriešu rotaslietas, aksesuārus un pulksteņus.

Ko pārdod Stilamaja.lv?

Šobrīd mūsu klāstā ir:

Auskari | Aproces | Kaklarotas| Rotaslietu komplekti | Pulksteņi | Piespraudes un citi aksesuāri

Kāpēc ir vērts iepirkties interneta veikalā stilamaja.lv?

100% naudas atgriešanas garantija - vairāk lasiet šeit.

Ja neesat pārliecināts par apmaksu caur Internetbanku - pie mums Jūs varat norēķināties skaidrā naudā preču saņemšanas brīdī - vairāk šeit.

stilamaja.lv pirms preces iesniegšanas pārbauda to kvalitāti, izturību, materialitāti.

Bezmaksas piegāde jau nākamajā darba dienā pirkumiem virs 29 EUR.

Kāds ir Stilamaja.lv komandas mērķis?

Jauna, ambicioza komanda aug kopā ar saviem klientiem. Mēs cenšamies pielāgoties mūsu klientu vēlmēm un cerībām un gandarīt mūsu pircējus, uzlabojot un atjaunojot sava sortimenta kvalitāti. Lai gan mūsu noliktavā ir vairāk nekā 500 dažāda veida rotaslietu, mēs cenšamies katru mēnesi piedāvāt kaut ko jaunu un atšķirīgu, tāpēc klāstu ik mēnesi papildinām ar 100 dažādām jaunām rotaslietām.

Nedaudz par stilamaja.lv klientu skaitu

Interneta veikals stilamaja.lv darbojas vairāk nekā vienu gadu. Šajā laikā mēs guvām panākumus un atzinību, un klientu skaits ir pieaudzis līdz gandrīz 5 tūkstošiem. Vairāk nekā viena piektā daļa no klientiem iepirkās vairāk nekā vienu reizi. Mūsu klāsts viena gada laikā paplašinājās gandrīz 10 reižu. To klientu daļa, kuri atgrieza preces, ir mazāk nekā 3 procenti no visiem pircējiem.


Kontakti:

UAB Getstyle

301232645

E-pasts:   info@stilamaja.lv

+371 28972860   (I - V 10:00-17:00)


Vēlaties jautāt?
Uzrakstiet e-vēstuli